אימון אישי לבעלי עסקים וניהול בכיר | רובי שטיינר
.

אימון אישי לבעלי עסקים וניהול בכיר

אקח אותך יד ביד, צעד אחר צעד, ואלמד אותך איך לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלך, בלי להשקיע שקל בשיווק. איך ליצור תשוקה, משמעות ותוצאות פורצות דרך, בלי שום חשש ופחד, ומבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים. מזמין אותך להרשם עכשיו לשיחת מיקוד ובהירות טלפונית ללא עלות

כמה שנים זה מלווה אותך, וכמה
עוד שנים ברצונך להישאר שם?

מה ייצא לך מהתהליך איתי?

ליצור שלווה ושמחה

שלווה ושמחה הם תוצאה של שליטה מלאה על החיים, בכל המובנים. התהליך יאפשר לך לקבל חזרה שליטה מלאה על העסק, על הקריירה, על המשפחה, בדרך קלה, פשוטה ומעשית. תכלס! בלי סיפורים ותאוריות.

לממש את הפוטנציאל שלך, כישורים ויכולות

לגלות בך כישורים ויכולות שכלל לא ידעת שיש בך כלל. לאהוב ולהעריך את עצמך כפי שמעולם עוד לא אהבת והערכת. 

לשנות לחלוטין את איכות הקשרים שלך עם האנשים המשמעותיים בחייך

זה יכול להיות בזוגיות, עם הילדים, עם בני המשפחה, עם השותפים העסקיים והעובדים שלך. היכולת שלך ליצור שם שלווה, פתיחות, חום, אהבה, קרבה, חברות ושותפות אמיתית.

לשנות הכל, בקלות

לשנות את כל מה שתמיד רצית לשנות, בלי שום חשש ופחד. מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים, ובלי להתרסק כלכלית. לעשות את זה קל, פשוט ומעשי. תכלס!

ביטחון עצמי מלא ואמונה מוחלטת בעצמך

דמיין איך נראים חייו של אדם שחיי מתוך הגישה שאומרת ש: 'אני יכול הכל והכל תלוי רק בי'. לא בתאוריה, אלא בפרקטיקה. דמיין מה זה היה עושה לחיים שלך?! איך החיים שלך היו נראים אילו הפחד היה נעלם לנצח?

ליצור תשוקה ומשמעות

לפזר את הערפל לגבי העתיד, ליצור בהירות ומיקוד, להיות מאוד מדויק עם עצמך איפה התשוקה שלך, וגם לעשות צעדים ממשיים בדרך לשם בביטחון מלא, בלי שום חשש ופחד.

"אני מאמין שכל יזם ובעל עסק כדאי לו להכיר
את הגישה היחודית שלך לחיים ולעסקים"
(סטיב וזניאק-שותף לסטיב ג'ובס בהקמת אפל) 

מה יחודי בתהליך?

זה לא מתאים
לכל אחד!

אני לא מתאים לכל אחד, ולא כל אחד מתאים לי. אני בוחר את הלקוחות שלי, כפי שהם בוחרים אותי. מכיוון יש לי הרבה כבוד והערכה גם לזמן וגם לכסף שלך, חשוב לי לבדוק מראש שאנחנו נכונים זה לזה בתהליך הכרות קצר. בסופו נדע אם אנחנו נכונים זה לזה.

ביטחון מוחלט בתוצאה

אף אחד לא מתחיל את התהליך לפני שהגדיר לעצמו תוצאה מדידה ולפני שוידאתי שאני יודע לקחת אותו לשם. אני מקבל לתהליך רק את מי שאני יודע לקחת אותו לאן שברצונו להגיע, ואני בודק זאת מראש!

אין אפשרות לבזבז איתי זמן וכסף

אין שום אפשרות לבזבז איתי זמן וכסף. אני מלמד תלמידים, רק את מי שהם פתוחים ללמוד, ואני מורה מצוין. השאלה איזה מן תלמיד אתה? מי שמביא 100% פתיחות ומחויבות יפגוש תוצאות שלא דמיין כלל שאפשריות עבורו. מי שלא, אני נפרד ממנו באהבה מהר.

20 שנות ניסיון ואין סוף קבלות

ראיתי ופגשתי (כמעט) הכל. הייתי בעצמי (כמעט) בכל המקומות שהלקוחות שלי היו. יצרתי בכל אחד מהתחומים שינוי ענק. יש מאחורי ים של ניסיון ואינסוף קבלות, המעידות על זה שאני יודע על מה אני מדבר, שאתה בידיים טובות, ושיש לך על מי לסמוך. 

שיטה ודרך יחודיים, רק תכלס

Be A Winner היא שיטה ודרך יחודיים. היא לא נולדה בשום בית ספר לאימון. היא תולדה של אינסוף זמן, כסף ואנרגיה שהשקעתי בלימודים אצל טובי המורים בארץ ובעולם. שיטה שלוקחת אותך יד ביד, צעד אחר דרך, בדרך מוכחת, קלה, פשוטה ובעיקר מעשית. בלי סיפורים, תאוריות ומילים גבוהות. רק תכלס!

זה נישאר איתך לנצח!

זה לא עוד סדנת שלושה ימים של המון כיף והיי, שבחלוף יומיים לא נשאר ממנה כלום. אני עומד להניח בארגז הכלים שלך שורה של כלים ומיומנויות שלא נמצאים אצל מרבית האנשים, המאפשרים לך לשנות הכל בקלות, וליצור תוצאות שלא דמיינת שאפשריות עבורך. בדיוק כמו ללמוד נהיגה, אי אפשר לשכוח את זה. זה נשאר איתך לנצח.

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?

עד שנת 2000, כלומר עד לפני 20 שנה הייתי הבעלים של עסק בתחום התקשורת. העסקתי עובדים. הלקוחות שלי היו חברות תרופות מהמובילות בארץ, ראשי ערים, עורכי דין, הייתי מרצה לעיתונאות, אבל בעיקר הסתובבתי עם תחושה כבדה של פספוס והחמצה. שאני מצליחן למראית עין. שאלתי את עצמי: "רובי, איך זה שאתה כזה חכם ומוכשר, אבל מרגיש שלא מממש את הפוטנציאל, את הכישורים והיכולות שלך?"

עשיתי לכאורה את כל הדברים 'הנכונים': יש לי תואר במשפטים, הקמתי עסק, יש לי בית פרטי, משפחה וילדים, אני עושה המון דברים, אז איך יכול להיות שאני אף פעם לא מסופק. כל הזמן מרגיש שמשהו חסר, שלא נמצא במקום שחלמתי להיות. שיש פער גדול.

קמתי בבוקר לעיסוק שאיבדתי אליו את התשוקה. עסקתי בו רק כי זה מה שאני רגיל ויודע ואני חייב להתפרנס. מתתי לעשות שינוי. רציתי לעשות טוב בעולם, להרגיש שאני עושה משהו משמעותי, אבל הייתי בערפל.

לא היה לי מושג מאיפה מתחילים ולאן בכלל?! ובעיקר פחדתי. פחדתי להתרסק כלכלית, שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים. אבל מה שהפחיד אותי יותר מכל זה שאני עלול להתעורר בעוד 20 שנה ולגלות שכלום לא השתנה. שהחיים שלי היו בזבוז.

אז אם גם לך חשוב לממש את הפוטנציאל שלך, את מלוא הכישורים והיכולות שלך, בלי חשש ופחד, מבלי להתרסק כלכלית, מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה והילדים, ובלי להשקיע שקל בשיווק, אני מזמין אותך לתאם איתי שיחה הכרות טלפונית. יש אפשרות שזו תהיה אחת השיחות המשמעותיות שקיימת אי פעם. 

לתאום שיחת בהירות ומיקוד ללא עלות הרשם עכשיו

מה אומרים אלו שהיו:

קובי אלקוצר, היטק: 'כל הקשים והפחדים נעלמו'

גיא גורפיל, מנכ'ל: 'מצאתי מחדש את התשוקה שלי בעסקים'

רואן אשקר, עורכת דין: 'הגעתי למקומות שלא דמיינתי שאני יכולה'

'זאת המתנה של
החיים שלי'

          ארז רוקח, עו'ד וכלכלן

"הרגשתי שאני כישרון מבוזבז, לא מסופק בקריירה. היום כל ההסתכלות שלי שונה לגמרי, על כל תחומי החיים. היום אני עוסק רק במה שאני אוהב, ורק בדברים שעושים לי טוב. כל צורת החשיבה שלי השתנתה לגמרי. הפכתי לאדם מוביל ומאושר. זאת המתנה של החיים."

'אני אדם אחר ממה שהתחלתי'

          יעל קינן, פורשת צה'ל

"השגתי הרבה יותר ממה שחלמתי. אני בטוחה בעצמי ובדרכי. מאמינה בעצמי. פעם הייתי נשארת מאחורי הקלעים, היום אני מציבה את עצמי בקדמת הבמה. איפה שהייתי שותקת, היום אני אומרת את דעתי ומשפיעה. גיליתי בעצמי דברים שלא ראיתי. גיליתי איפה התשוקה שלי. אני אדם אחר, חזקה ומוכנה בדרך להגשמת חלומותי."

'החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי'

רועי ליכט, מהנדס תוכנה

"החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי, גם בהרגשה וגם בתוצאות. הגישה שלי לחיים השתנתה לגמרי. חזר לי הביטחון העצמי. כל ההסתכלות שלי על החיים השתנתה מפסימית לאופטימית. היום טוב לי, אני שלם עם עצמי. חזרתי ליזום, להיות מוביל, מנהיג. אני בלב העשיה."

יש לי שאלה? 

איך זה עובד תכלס, האם זה אישי או קבוצתי?

התהליך אישי, אחד על אחד, מתקיים במתכונת של פגישת לימוד אחת לשבוע, כל מפגש בן שעה וחצי. המפגשים מתקיימים בתל אביב. התהליך מוכוון תוצאה אותה אלמד אותך להגדיר במפגש ההכרות ביננו. התהליך נמשך כל עוד הוא משרת את התוצאה ומסתיים כאשר מיצה אותה. תהליך ממוצע נמשך כחצי שנה לערך. פלוס מינוס 24 פגישות. 

למדתי אימון בבי'ס למאמנים, האם זה יעזור לי?

כן, עם כל הכבוד למה שלמדת, ויש לי כבוד, הניסיון שלי ושל הלומדים איתי מלמד שהתהליך איתי לא דומה בשום צורה לשום דבר שפגשת בעולם האימון. 

ואם החלטתי לאחר תחילת התהליך שלא מתאים לי?

כל אחד מאיתנו רשאי לסיים את התהליך, בכל שלב, בהודעה של שבוע מראש. 

איך תוכל ליעץ לי אם אתה לא מבין כלום בתחום שלי?

התהליך איתי איננו עוסק כלל ביעוץ או במתן עצות. לא תשמע ממני שום עצה, וזה משתי סיבות. הראשונה, אני לא מבין כלום בתחום שלך מבחינה מקצועית. השניה, קטונתי מלדעת מה נכון ומה טוב לך. התהליך איתי לא כרוך במתן עצות, אלא בהקניית מיומנויות. אלמד אותך שורה של מיומנויות שהניסיון שלי מלמד שהם לא נמצאים בארגז הכלים של מרבית האנשים. שני דברים יפים יש ברכישת מיומנויות חדשות. הראשון, הם מאפשרים לך ליצור כל שינוי בחיים ובעסקים בקלות. השני, הם נשארים איתך לנצח. כמו לימוד נהיגה או אופניים. אין דרך לשכוח את זה. רכישת מיומנויות לא נעשית בדיבורים, אלא בהתנסות וחוויה. 

איך נעשית ההכרות ביננו?

להכרות ביננו יש שלושה שלבים פשוטים. הראשון, שיחה טלפונית קצרה שיש לה רק מטרה אחת וזה לבדוק האם מעניין לנו להכיר יותר? השני, יהיה עליך למלא ולהשיב שאלון. לאחר שאקבל את השאלון נקיים שיחה קצרה נוספת, ואם נראה שנכון לנו, נתאם פגישת הכרות. 

האם בשיחה הזו אתה מוכר לי משהו?

לא, זו שיחת לימוד שבה ארצה ללמוד שני דברים: הראשון, להבין מה הבעיה או האתגר שהביא אותך ליזום את הפניה? השני, האם ואיזה ערך מוסף יכול להיות לי עבורך? אם נגיע למסקנה שמענין לנו להכיר יותר, אנחה אותך לגבי הצעד הקטן הבא. 

איך אתה מחליט עם מי מתאים לך לעבוד ועם מי לא?

מתאים לי לעבוד אך ורק עם מי שפתוח ללמוד וחשוב לו ללמוד, ועם מי שיש לי ערך מוסף משמעותי עבורו, ואני יודע לקחת אותו לאן שברצונו להגיע. בדיוק בשביל זה נועד תהליך ההכרות ביננו. בסופו שנינו נדע אם אנחנו נכונים זה לזה. 

לתאום שיחת בהירות ומיקוד ללא עלות הרשם עכשיו

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.