.

כ

להפסיק לנהל, להתחיל להוביל
אימון אישי שהופך מנהלים טובים למנהיגים גדולים

אלמד אותך להוביל: איך לרתום קבוצה גדולה של אנשים למען מטרה משותפת, איך ליצור ביחד ולחוד תוצאות עסקיות שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך, ולעשות זאת בפשטות, בקלות, בעוצמה ובמהירות שלא הכרת! לא בתאוריה, אלא תכל'ס בשטח. ולא, זה לא מתאים לכל אחד!

צפו בסרטון הקצר

למי זה מתאים?

למנכ'לים או למי שמתכוונים להיות כאלה, למנהלים בדרגי ביניים ובכיר, אנשים ערכיים שמחויבים להוביל, ליצור שינוי ותוצאות יוצאות דופן, בחיים ובעסקים. 

Be A Winner היא שיטת אימון יחודית שאיננה דומה לשום דבר שנדמה לך שמכיר. זו חווית לימוד עוצמתית, אחת החשובות והמשמעתויות שפגשת עד היום ואחת החשובות והמשמעותיות שתפגוש אי פעם. 

היא מאפשרת לך ליצור תוצאות, בעסקים ובחיים, שלא דמיינת כלל שאפשריות עבורך ולעשות זאת בעוצמה, במהירות, בקלות ובפשטות, בלי חשש ופחד, וללא שום אפשרות להיכשל. יש לה אינספור קבלות שזה עובד, ולא, זה לא מתאים לכל אחד. 

הקשיבו לגיא, מנכ'ל השראה פיתוח נדל'ן: הערך המוסף לעסק הוא אדיר

השיטה שהופכת מנהלים טובים למנהיגים בעוצמה ובמהירות שלא הכרת.
אלמד אותך, בין השאר:

איך להפוך הצלחה ותוצאות יוצאות דופן לשיטה ודרך חיים, בלי שום מקריות

איך להיפטר מ'פוליטיקה ארגונית' ולרתום קבוצה גדולה של אנשים למטרה משותפת בקלות

איך ליצור מוטיבציה גבוה, כיף ושמחה אצלך ואצל העובדים איתך

איך להפוך סביבת עבודה לסביבה של הגשמה, לך ולעובדים איתך, כך שלעובדים ולך יהיה ממש כיף להגיע לעבודה

איך לקבל תמיד 'כן' מעובדים ולקוחות

איך ליצור 100% אחריות, מחויבות ואכפתיות, אצלך ואצל העובדים איתך, גם כשהבוס בחופשה וגם כאשר אף אחד לא רואה

איך לגדל סביבך עוד מנהיגים

איך להניע אנשים לפעולה בקלות

איך לשנות לחלוטין את איכות הקשר שלך עם האנשים שעובדים איתך, ולא רק

איך להיפטר מהפחד לתמיד, כך שהוא לא ינהל אותך עוד לעולם

איך ליצור 'כימיה' עם כולם תמיד, בקלות

איך להגדיר מטרות עסקיות שיוצרות תשוקה אצלך ואצל הסובבים אותך

איך להפוך את החברה לארגון לומד ומתפתח, שנע קדימה מהר ובעוצמה

איך להיות גורם מוביל בכל תחום, בחברה ובעבודה

למה מרבית העובדים לא מביאים 100% מחויבות ואכפתיות למקום העבודה?

יש לכך שלוש סיבות עיקריות:

הראשונה, מרבית העובדים הגיעו לעיסוק שלהם ב...מקרה. הם עושים את מה שהם עושים כי זה מה שהם רגילים ויודעים וכי הם 'חייבים להתפרנס'. אילו רק היתה להם האפשרות, מרביתם היו שמחים להחליף עיסוק למשהו אחר, הם רק לא יודעים איך ולמה. 

השניה, ציבור גדול של עובדים מתנהל ברמה כזו או אחרת של חוסר ביטחון, לא ממש מאמין בעצמו וביכולות שלו, מונע על ידי פחד. הפחד מלעשות טעויות ולהיכשל, הפחד משינוי והפחד ממה יגידו ויחשבו עליו. 

השלישית, יש ציבור עצום של מנהלים טובים ומצוינים, שלא יודע איך להפיק מעצמם ומהעובדים שלהם יותר, כי אף פעם לא למדו אותם איך עושים זאת. את הדברים החשובים באמת לא מלמדים באוניברסיטה.

העובדים ישמחו להביא את ה-100% שלהם לעבודה בשני תנאים: הראשון, הם צריכה סיבה טובה למה לעשות זאת (וזה לא קשור לכסף). השני, הם צריכים סביבת עבודה ומנהלים שמאפשרים זאת

הקשיבו למה שיש לבוגרים שלי לומר:

העסק שלי גדל ב-300%. אני עושה דברים שמעולם לא עשיתי

זה ללא ספק הלימוד הכי חשוב שהיה לי בחיים עד היום. שרת אותי בכל תחומי החיים, ולא רק בעסקים. בפרמטרים מדידים העסק שלי גדל ב-300%. למדתי להעז, לקחת סיכונים, לעשות הרבה יותר טעויות וללמוד מזה. בזכות הטעויות, הלימוד והאומץ אני משווק הרבה יותר פרויקטים. פעם לא היה לי את הביטחון לעשות זאת. למדתי להעיף את הפחד מהחיים, הוא לא מנהל אותי יותר. האימון החזיר לי את התשוקה והשמחה לחיים ולעסקים. אני עושה דברים שמעולם לא עשיתי, בחיים ובעסקים. זה פשוט כיף.

חיים ברטוב, עו'ד, מנכ'ל משותף properteam השקעות נדל'ן


פעם ראשונה שעובד אמר לי שכיף לו לעבוד איתי


'בפעם הראשונה בחיים שלי עובד אמר לי שכיף לו לעבוד איתי. אני מרגיש הרבה יותר מחויבות בעסק וגאה בעובדים. מעולם לא חשתי כך. זה הבדל של שמים וארץ'

אייל שירי, מנכ'ל, סינאפיס מערכות

האימון הזה היה נקודת תפנית בחיי, ברמה של לפני ואחרי

האימון הזה הוא ממש נקודת תפנית בחיים שלי, ברמה של לפני ואחרי. השתניתי. קיבלתי שליטה מלאה על החיים שלי בכל התחומים. סביבת העבודה שלי השתנתה, היום פשוט כיף לי שם. למדתי שאני יכול להשתנות ולשנות הכל, כל הדברים שחשבתי שהם בלתי אפשריים, ש'ככה אני'. חשבתי שכל החיים אהיה בחרדות וחוסר ביטחון עצמי. קיבלתי כלים לשנות הכל בקלות ושיניתי. למדתי ליצור תוצאות בקלות. פעם הייתי לחוץ לפגוש משקיע. היום יש לי ביטחון מלא. כל השיחה שלי איתם, כמו גם כל ההתנהלות שלי, שונה לגמרי. הפכתי להיות רציני ומסודר, ממוקד פתרונות. פשוט כיף.

סם זמור, מנכ'ל קוויקי

אני היום במקום אחר לגמרי. הפכתי להיות גורם מוביל בחברה

'החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי, גם באיך שאני מרגיש וגם בתוצאות. התוצאות שלי היום נראו לי בעבר בלתי אפשריות. הגישה שלי לחיים השתנתה לגמרי, אני יוזם ומחליט ולא נגרר אחרי. היום אני מוביל דברים, בין בעבודה ובין בחיים. בעבודה אני מקבל על עצמי הרבה יותר פרויקטים. אני יודע לבקש אותם וגם להביע את דעתי. הפכתי להיות אחד המובילים בצוות. היום מאוד טוב לי, אני שלם עם עצמי'. 

רועי ליכט, מהנדס תוכנה

מי אני ולמה כדאי לך ללמוד ממני?

בהשכלתי הפורמלית עו'ד. ב-16 השנים האחרונות הובלתי אינספור תהליכי אימון המאפשרים למשתתפים ליצור תוצאות שמרביתם לא דמיינו שאפשריות עבורם, בחיים ובעסקים. 

הקדשתי אלפי שעות לימוד בארץ ובח'ול והון עתק כדי ליצור לי ארגז כלים יחודי שמאפשר לך ליצור תוצאות מדהימות, בעוצמה ומהירות שלא הכרת

מנחה לשעבר בפרויקט מיכא'ל (מיצוי כישורים אישיים למצוינות)

הראשון להביא את האימון ליזמים במסגרת המכללה הפיננסית cashflow, המאפשר ליזמים ללמוד איך להצליח כשיטה ודרך חיים

אינספור בוגרים למדו עד היום איך להוביל, איך ליצור תוצאות יוצאות דופן באופן קל, פשוט ומהנה.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.