.

גם לך מרגיש שמגיע לך בחיים האלה הרבה יותר
מדריך וידאו מתנה יגלה לך דרך קלה, פשוטה ומעשית
איך תכל'ס לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלך
מבלי שזה יבוא על חשבון המשפחה ובלי להוציא שקל על שיווק 

כולם היו רוצים לקום בבוקר לעיסוק שהם אוהבים, לחיות בזוגיות שיש בה חברות ואהבה, להיות מאושרים ומסופקים בחייהם. אז איך יתכן שמרבית האנשים לא נמצאים שם? מעל ל-20 שנה שאני מלמד אנשים כמוך לממש את הפוטנציאל האישי והעסקי שלהם, ליצור בחייהם אושר, תשוקה ומשמעות בדרך קלה, פשוטה ובעיקר מעשית. הכנתי עבורך 4 שיעורי וידאו. מעולם לא שמעת את זה כל כך פשוט, ברור, בהיר ומדויק. הורידו עכשיו 4 שיעורים מתנה!

4 שיעורי וידאו המאפשרים לך לגלות:

שיש דרך לשנות הכל ושהדרך יכולה להיות קלה, פשוטה ומהנה

מהם שני הדברים הכי חשובים שהם הבסיס לכל שינוי

הדבר האחד שמאוד קל לשנות, ולא מלמדים בשום אוניברסיטה

למה ואיך נוצר תסכול, ומה נדרש כדי להיפטר ממנו לנצח

מה המחיר האמיתי של הגשמה ומימוש (וזה ממש לא קשור לכסף)

איך מגלים? בקלות! מלאו את הפרטים והסרטונים בדרך אליך

תוכל להסיר עצמך בכל שלב. אם אינך רואה המיילים ממני, הם נמצאים תחת הלשונית 'קידום מכירות' או 'promotion'.

מי אני ומה הסיפור שלי?

בשנות ה-20 שלי עשיתי את כל הדברים 'הנכונים'. למדתי משפטים הוצאתי רישיון לעריכת דין, הקמתי עסק בתחום התקשורת, עבדתי עם חברות מובילות, הייתי מרצה לעיתונאות, היה לי בית פרטי, משפחה, אבל בעיקר היה לי...רע!

שאלתי את עצמי: "רובי, איך יכול להיות שאתה כזה חכם ומוכשר ומרגיש שלא נמצא במקום שחלמת להיות? שאתה עושה המון דברים ואף פעם לא מסופק"? הייתי אדם מריר, כועס, עצבני, חסר ביטחון ומתוסכל. בשנת 2000 פגשתי את המורה הראשון שלי, ועוד שורה ארוכה של מורים, בארץ ובעולם. הפתיחות והרעב שלי ללמוד, אפשרו לי לשנות את החיי לבלי הכר, אבל בעיקר אני השתניתי לבלי הכר.

מעל 20 שנה שאני מוביל תהליכים המאפשרים למשתתפים בהם לפזר את הערפל, ליצור תשוקה, משמעות ותוצאות שהם לא דמיינו שאפשריות עבורם, באופן קל, פשוט ובעיקר מעשי. להחזיר לחייהם את השמחה, השלווה והאושר.

הבוגרים שלי אומרים ש: "אני מחלק את החיים שלי לשניים, לפני רובי ואחרי רובי", וש"זה הלימוד הכי חשוב ומשמעותי שהיה לי עד היום".

הקשיבו למה שאומרים אלו שכבר היו

ארז רוקח
עו'ד וכלכלן 

הרגשתי שאני כישרון מבוזבז, לא מסופק בקריירה. היום כל ההסתכלות שלי שונה לגמרי, על כל תחומי החיים. היום אני עוסק רק במה שאני אוהב, ורק בדברים שעושים לי טוב. כל צורת החשיבה שלי השתנתה לגמרי. הפכתי לאדם מוביל ומאושר. זאת המתנה של החיים

יעל קינן
פורשת צה'ל

השגתי הרבה יותר ממה שחלמתי. אני בטוחה בעצמי ובדרכי. מאמינה בעצמי. פעם הייתי נשארת מאחורי הקלעים, היום אני מציבה את עצמי בקדמת הבמה. איפה שהייתי שותקת, היום אני אומרת את דעתי ומשפיעה. גיליתי בעצמי דברים שלא ראיתי. גיליתי איפה התשוקה שלי. אני אדם אחר, חזקה ומוכנה בדרך להגשמת חלומותי

רועי ליכט 
מהנדס תוכנה

החיים שלי היום נראים אחרת לגמרי, גם בהרגשה וגם בתוצאות. הגישה שלי לחיים השתנתה לגמרי. חזר לי הביטחון העצמי. כל ההסתכלות שלי על החיים השתנתה מפסימית לאופטימית. היום טוב לי, אני שלם עם עצמי. חזרתי ליזום, להיות מוביל, מנהיג. אני בלב העשיה 

אלי, מתכנת: זו המתנה הכי טובה שנתתי לעצמי מעולם!

שחר, יזם נדל'ן: כל דבר בחיים שלי השתנה

ימית, מדריכת TRX: הייתי חיה מתה. היום אני מאושרת

תוכל להסיר עצמך בכל שלב. אם אינך רואה המיילים ממני,
הם נמצאים תחת הלשונית 'קידום מכירות' או 'promotion'.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.